SPOR
Giriş Tarihi : 27-09-2020 18:09   Güncelleme : 27-09-2020 18:09

Samsunspor antrenörü Geylani'den öz eleştiri: Hatalı işler yaptık

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın kırmızı kart gördüğü 2-2 berabere kalınan Bandırmaspor maçını değerlendiren yardımcı antrenör Gökhan Geylani, öz eleştiride bulunarak, "2-1’i yakaladıktan sonra bizim asıl görmemiz gereken yer 2-1’i tutup nasıl skoru arttırırızdı. Biz burada hatalı işler yaptık. 2-2’den önce faul olduğunu söylediler. Burada biz kendi hatamıza bakmamız lazım. Orada düdüğü duyana kadar durmamamız lazımdı" dedi.

Samsunspor antrenörü Geylani'den öz eleştiri: Hatalı işler yaptık

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın yedikleri ilk gol öncesindeki faul pozisyonuna yaptığı itirazdan dolayı kırmızı kart görerek tribüne gönderildiği 2-2 berabere kalınan maç sonrası Yardımcı antrenör Gökhan Geylani açıklamalarda bulundu.

Karşılaşma öncesi maçın zorlu geçeceğini bildiklerini ve ona göre önlemler aldıklarını dile getiren Gökhan Geylani, "Biz hafta içi yaptığımız analizlerde Bandırmaspor takımının geride bekleyerek direk hücum yapacağını öngörmüştük. Maçın başı da bizim dediğimiz gibi olmuştu. İlk yarıyı 1-0 geride tamamladık. İkinci yarıya başlarken hem bu 1-0’ı arttırmamak hem de gol atmak için oyuna başladık. Oyuncularımızın gösterdiği reaksiyondan, yaptıkları işlerden gayet memnun kaldık. Daha sonra 2-1’i yakaladıktan sonra bizim asıl görmemiz gereken yer 2-1’i tutup nasıl skoru arttırırızdı. Biz burada hatalı işler yaptık. 2-2’den önce faul olduğunu söylediler. Burada biz kendi hatamıza bakmamız lazım. Orada düdüğü duyana kadar durmamamız lazımdı. O verdiğimiz pozisyonla durum 2-2’ye geldi. Biz ikinci yarıya başlarken ve ikinci yarı içerisinde yaptığımız değişikliklerin hepsi hücum hamlesiydi” dedi.

Royal Hastanesi Bandırmaspor’un kendi sahasında oynadığı son 16 maçta yenilmediğini dile getiren Gökhan Geylani, “Royal Hastanesi Bandırmaspor kendi sahasında son 16 maçın 11’inde galip 5’inde berabere kalan bir takım. Bu yüzden buradan alınan 1 puan iyi olarak düşünülebilir. Çünkü TFF 1. Lig’den Süper Lige son 15 senede ortalama çıkış puanı 68’dir. Bu da 2 puan ortalamasına gelir. Biz bu puan ortalamasını tutturmaya devam edeceğiz. Allah’ın izniyle Süper Lige çıkmak için elimizden geleni yapıp layık olduğumuz Süper Lige çıkacağız” diye konuştu.

SAMSUN HABER HATTI