SPOR
Giriş Tarihi : 15-04-2021 23:35   Güncelleme : 15-04-2021 23:35

Samsunspor Başkanı Yıldırım ve Teknik Direktör Sağlam açıklama yaptı

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yazılı açıklama yaparak hiçbir mazeretin ve bahanenin kabul edilmeyeceği haftalara girdiklerini belirterek, "İnanç ve azimle tutkumuzu ortaya koyup kalan tüm maçlarımızı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan ve Samsunspor’u Süper Lige taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi. Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ise sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "Şampiyonluğa inancım devam ediyor. Can bu bedenden çıkmadan pes etmeyeceğiz" ifadelerine yer verdi.

Samsunspor Başkanı Yıldırım ve Teknik Direktör Sağlam açıklama yaptı

Menemenspor ile deplasmanda 2-2 berabere kalarak Süper Lig yolunda ağır bir yara alan Samsunspor'un Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yazılı bir açıklamada bulundu.

"Değerli Samsunspor sevdalıları" başlığıyla taraftara seslenen Sağlam,  Menemenspor mücadelesindeki puan kaybının armaya gönül veren herkesi çok derinden yaraladığını belirttyi ve "Ben ve ekibim de beklenmeyen bu sonuç karşısında son derece üzgünüz. Bununla beraber bu sonucu büyük bir avantaj kaybı olarak değerlendirip, bu puan kaybının bizi inandığımız yoldan döndürmesine izin veremeyiz. Elbette içimiz buruk, elbette kötü bir gece geçirdik. Bugün toparlanıp, yola çıktığımız günü hatırlayarak ayağa kalkmak durumundayız. Bizi yeniden kendimize getirecek dersleri alacağız ve Süper Lig hedefimize daha çok sarılacağız. Geçtiğimiz hafta ifade ettiğim gibi, son düdük çalana dek tek yürek, tek yumruk olursak biz bu işi başarırız. Bugüne kadar hiç bir şampiyonluk kolay kazanılmadı. Bundan sonra da işimiz kolay olmayacak. Her takımın rakibini yendiği ligde, yapabileceğimiz ve odaklanacağımız tek nokta önümüzdeki maçları kazanmak olacak. Hiçbir mazeretin ve bahanenin kabul edilmeyeceği haftalara geldik. İnanç ve azimle tutkumuzu ortaya koyup kalan tüm maçlarımızı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan ve Samsunspor’u Süper Lige taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Birlikte başaracağız" dedi.

BAŞKAN YILDIRIM: SONUNA KADAR DEVAM
Bu arada Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım  sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Şampiyonluğa inancım devam ediyor. Can bu bedenden çıkmadan pes etmeyeceğiz. Durmak yok, sonuna kadar devam! Can bu bedenden çıkmadan pes etmeyeceğiz. Durmak yok, sonuna kadar devam!" ifadelerine yer verdi.

SAMSUN HABER HATTI