GÜNDEM
Giriş Tarihi : 14-11-2020 17:22   Güncelleme : 14-11-2020 17:25

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım Koronavirüse yakalandı

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım oğlu ile birlikte Koronavirüse yakalandığını duyurdu. Yıldırım ilaçlı tedaviye başlandığını ve evlerinde kendilerini karantinaya aldıklarını belirtti.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım Koronavirüse yakalandı

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş.nin  Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, hafif öksürük ve  ateş yükselmesi nedeniyle oğlu ile birlikte yaptırdığı Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından duyuran Yıldırım, "10 Kasım günü benim ve oğlum Jasper'ın hafif öksürüğü başlayıp ertesi gün ateşimiz yükseldi ve az bir halsizlik hissetmeye başladık. Geçen Perşembe günü Covid-19 testi yaptırdık. Dün her ikimizin test sonucu maalesef Covid-19 pozitif olarak geldi. Hemen ilaç tedavimiz başladı. Şu anda ikimiz de gayet iyiyiz, kendimizi iyi hissediyoruz. Evlerimizde kendimizi karantinaya aldık ve istirahat ediyoruz. Bu süreçte ilgi gösteren, bizleri merak eden, geçmiş olsun dileklerini ileten dostlarımıza gönülden teşekkür ederiz. Siz de sağlığınıza dikkat edin. Sosyal mesafe ve maske kullanımı gibi önlemlere lütfen uyun. Bu virüsü malesef yakın dostlarımızdan ve sevdiklerimizden korunmayı unutarak alıyoruz. Ortam çok kötü. Çember iyice daraldı. Dikkatli olmamız şart! Hepinize selamlarımı iletiyorum" ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER HATTI