SPOR
Giriş Tarihi : 15-02-2021 00:18   Güncelleme : 15-02-2021 00:19

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sezon sonunda hedeflenen puanı açıkladı

Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, tünelin sonundaki şampiyonluk ışığını görmeye başladıklarını belirterek sezon sonunda hedeflenen puanı açıkladı.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sezon sonunda hedeflenen puanı açıkladı

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım twitter hesabından yaptığı açıklamada, Samsunspor takımı ve kulübü olarak tünelin sonundaki şampiyonluk ışığını gördüklerini söyledi. 70 puanı geçecekleri iddiasında bulunan Başkan Yıldırım, aylardır istenilen futbolun son iki haftada oynamaya başladıklarını ve bu durumun taraftarların yüzünü güldürdüğünü belirtti.

Başkan Yüksel Yıldırım, açıklamasında, "Aylardır istediğimiz  futbolu nihayet son iki haftadır oynamaya başladık. Artık büyük Taraftarımızın yüzü gülüyor. Dün (Cumartesi) Akhisar’da güzel bir zeminde verilen muhteşem mücadeleyi farklı bir skorla kazanarak taçlandırmanız bizler için çok değerli ve önemliydi. Şimdi bunun keyfini çıkardıktan sonra Cumartesi günü oynayacağımız çok önemli bir maç olan İstanbulspor maçına hazırlanmalıyız! Takım olarak sizler her şeyin en iyisini fazlasıyla hak ediyorsunuz. Artık Samsunspor Takımı ve Kulübü olarak tünelin sonundaki şampiyonluk ışığını sizler sayesinde görmeye başladık. 70 puanı geçeriz. Her iddiaya varım" ifadelerine yer verdi.

SAMSUN HABER HATTI