SPOR
Giriş Tarihi : 24-05-2021 11:46   Güncelleme : 24-05-2021 11:46

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan 30 saat sonra ilk açıklama

Samsunspor'un Altınordu'ya elenerek Süper Lig'în kıyısından dönmesinin ardından Başkan Yüksel Yıldırım suskunluğunu 30 saat sonra bozarak sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yıldırım, "Haziran başında yeni bir beyaz sayfa açarak gelecek sezonun transfer ve yönetim çalışmalarına başlıyoruz" dedi.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan 30 saat sonra ilk açıklama

Yılport Samsunspor Başkan Yüksel Yıldırım, TFF 1. Lig Play Off yarı final maçında Altınordu'ya elenerek Süper Lig'in kıyısından dönülmesinden 30 saat sonra twitter hesabından açıklamada bulundu.

Başkan Yıldırım, twitter takipcisinin "Başkanım ses var, soğumuyor acımız sen konuşmadan. Ne diyorsan uyar, kafana göre" şeklindeki sözlerine verdiği yanıtta, "Başkanı takip etmeye devam edin lütfen. Kısa bir Reklam arası aldık... Haziran başında yeni bir beyaz sayfa açarak gelecek sezonun transfer ve yönetim çalışmalarına başlıyoruz" dedi.

Bu rada Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile Altınordu maçı sonrasında yaptığı görüşmeye ilişkin açıklamada bulunmaması dikkat çekti.

SAMSUN HABER HATTI