06 NİSAN 2020 Pazartesi 07:52
SPOR
Giriş Tarihi : 10-02-2020 02:24

Samsunspor gecesinde 20 bin forma satıldı

Samsunsor Kulübü'nün 55’inci yıl dönümünün ilki Samsun’da iş insanlarının katılımıyla kutlandı. Gecede okullarda ve il dışındaki Samsunsporlu çocuklara dağıtılmak üzere 20 bin forma satıldı.

Samsunspor gecesinde 20 bin forma satıldı

Sheraton Grand Hotel’de düzenlenen geceye Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, iş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanlarıve spor camiasından çok sayıda davetli katıldı.

Yükseliş zamanı videosu ile başlayan gecenin sunuculuğunu radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz yaptı. Gecede BaşkanYüksel Yıldırım, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsun Valisi Osman Kaymak birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi ve Başkanımız Yüksel Yıldırım kulübün 55’inci yıl pastasını kesti. Ardından radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz ile Savaş Gömeç’in sunumuyla kulüp tarafından sosyal sorumluluk projeleri kapsamında okullarda ve il dışındaki Samsunsporlu çocuklara dağıtılmak üzere başlatılan forma bağışında geceye  katılan davetliler 20 bin forma satın aldı.

Ardından Kum Show yapıldı. Daha sonra radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz, kendi hazırlayıp sunduğu ‘Ceyhun Yılmaz Show’ programını gerçekleştirdi. Ceyhun Yılmaz’ın konukları ise Başkan Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam oldu. Program sonunda Başkan Yüksel Yıldırım, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz’a isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması hediye etti.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA