SPOR
Giriş Tarihi : 26-08-2020 13:53   Güncelleme : 26-08-2020 13:53

Samsunspor Kerem Can Akyüz ile anlaştı

Samsunspor geçen yıl Bursaspor formasını giyen sol bek oyuncusu Kerem Can Akyüz ile bir yıllığına anlaşarak kadrosuna katarken, Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Hırvatistan'da oyuncu yetiştirme amaçlı futbol takımı alacağını da açıkladı.

Samsunspor Kerem Can Akyüz ile anlaştı

PTT. 1. Lig ekiplerinden Samsunspor nokta transfeleri yapmaya devam ediyor. Son olarak geçen yıl Bursaspor'da ter döken sol bek oyuncusu Kerem Can Akyüz ile bir yıllığına anlaşma sağlandı.

İmza töreninde konuşan 31 yaşındaki  Kerem Can Akyüz, Samssunspor'a faydalı olmak için çok çalışacağını belirtti. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ise Kerem Can Akyüz'ün tecrübesinden yararlanacaklarını ifade etti.

BAŞKAN YILDIRIM: HIRVATİSTAN'DA TAKIM ALACAĞIM

Bu arada Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Hırvatistan'da oyuncu yetiştirme amaçlı bir futbol takımı alacağını açıkladı. Yıldırım paylaşımında, "Benim yakın dostum olan Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı Davor Suker ofisime gelip beni ziyaret etti. Süper Lig'de Samsunspor ile Hırvatistan ortak futbol projesini konuştuk. Gelecek sene Hırvatistan'da oyuncu yetiştirme amaçlı bir futbol takımı almayı planladık" ifadelerine yer verdi.

SAMSUN HABER HATTI