SPOR
Giriş Tarihi : 07-01-2020 18:37

Samsunspor maçı biletleri öğrenciye 1 TL!

Yılport Samsunspor A.Ş tarafından öğrencileri spora teşvik etmek amacıyla maç bileti fiyatlarını 1 TL!ye indirdi. Kulübün resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, kampanyanın sezon sonuna kadar süreceği belirtildi.

Samsunspor maçı biletleri öğrenciye 1 TL!

Türkiye 2. Lig Beyaz Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor'un maçlarını izlemek isteyen  öğrenci ve 18 yaş altı gençlere sezon sonuna kadar bilet ücretleri 1 TL olarak belirlendi.

Samsunspor'un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Sezon sonuna kadar şampiyonluk yolunda tüm öğrencilere ve 18 yaş altı herkese maç biletleri 1 TL! Kampanya biletleri kale arkaları (Güney Üst - Kuzey Alt) için geçerlidir. Üniversite öğrencilerinin, öğrenci kimlik kartlarını göstermeleri zorunludur‬" denildi.

GÜMÜŞHANESPOR MAÇI PAZAR GÜNÜNE ALINDI

Bu arada daha önce 11 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 13.30’da oynayacağı açıklanan Gümüşhanespor karşılaşması tarihinin de 12 Ocak 2020 Pazar günü olarak değiştirildiği açıklandı. Yılport Samsunspor – Gümüşhanespor maçının tarihinin her iki kulübün  talebi üzerine değiştirildiği ifade edildi.

SAMSUN HABER HATTI
 

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA