SPOR
Giriş Tarihi : 13-10-2019 20:49

Samsunspor Teknik Direktörü Buz: Baskılı, coşkulu ve istekliydik

Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, 4-0 kazandıkları Kırklarelispor karşılaşmasıyla ilgili olarak, "Baskılı, coşkulu ve istekliydik" dedi. İrfan Buz, İlyas Kubilay Yavuz ve Bahattin Köse'nin kadroda yeralmamasının, kendi tercihi olduğunu söyledi.

Samsunspor Teknik Direktörü Buz: Baskılı, coşkulu ve istekliydik

Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, 4-0 galip geldikleri kırklarelispor maçını değerlendirdi. Buz,  “Bugün önemli bir müsabakaya çıktık. Çünkü son 2 haftada puan kayıplarımız vardı. Bugünkü müsabakayı kazanmak durumundaydık. Bugün de çıktık net bir skorla 4-0 kazandık ve mutluyuz. Şimdi önümüze bakacağız. Önümüzde İnegölspor maçı var. Onunla ilgili çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra nasın mensuplarının sorularını cevaplandıran Teknik Direktör Buz,  maç içerisinde gördüğü sarı kartla ilgili, “Dördüncü hakemle pozisyonları konuşuyorduk. Biz maçı yaşadığımız için orta hakem geldi sarı kartı bize gösterdi" dedi.  İlyas Kubilay Yavuz ve Bahattin Köse'nin kadroda olmamasıyla ilgili soruları da yanıtlayan Buz, 2 futboluyla ilgili sportif kararları yönetim vermez. Bu oyuncularımızın 18 kişilik kadroda olmaması sadece benim bir tercihimdi. Arkadaşlarımız antrenmanlara çıkıyor. İlyas Kubilay Yavuz ve Bahattin Köse kadro dışı değiller. Biz sportif anlamda doğruları yapmaya çalışıyoruz. Son haftada iyi değildik. Sportif anlamda arayış içerisine girmek zorundaydık. Futbolcularımız da bugün takım halinde baskılı, coşkulu ve istekli oynadılar” diye konuştu.

SAMSUN HABER HATTI