SPOR
Giriş Tarihi : 09-09-2019 00:00

Samsunspor Teknik Direktörü Buz: Önemli olan 3 puan

Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, 2-0'lık Pendikspor galibiyeti sonrasında yaptığı açıklamada, "Golü erken bulmuş olsaydık çok daha farklı olabilirdi. Önemli olan buradaki 3 puan. Ondan dolayı mutluyuz” dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Buz: Önemli olan 3 puan

TFF 2. Lig Beyaz Grupta  2'de 2 yapan Samsunspor'da Pendikspor galibiyetinin sevinci yaşanıyor. Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz,   kendi sahalarında 2-0 galip geldikleri Pendikspor maçını değerlendirdi. Kapanan rakibe karşı galip geldikleri için mutlu olduklarını belirten İrfan Buz, “Kendi sahamızda uzun zamandan sonra taraftarımızla buluştuk. Taraftarlarımız müthişti. Sonuna kadar bizi destekledi. Haklı bir galibiyet aldığımızı düşünüyoruz. 2-0’ın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu 3 puan bizim için çok önemliydi. Oyunun içerisinde pozisyonlara baktığımız zaman, golü erken bulmuş olsaydık çok daha farklı olabilirdi. Önemli olan buradaki 3 puan. Ondan dolayı mutluyuz” dedi.

Taraftara da  teşekkür eden İrfan Buz, “Taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Müthiş bir destek vardı. Bu desteği bize versinler. Bizlere inansınlar. Ne olursa olsun bunun üstesinden geleceğiz” diye konuştu.