GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-11-2020 18:51   Güncelleme : 16-11-2020 18:51

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam Koronavirüse yakalandı

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı. Kulüpten yapılan açıklamada Genel Menajer Mustafa Aztopal’ın da Koronavirüse yakalandığı duyuruldu.

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam Koronavirüse yakalandı

TFF 1. Lig Ekiplerinden Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım'ın koronavirüse yakalanmasından sonra Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Genel Menejer Mustafa Aztopal'ın da Covid-19 testi pozitif çıktı.

Samsunspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Bugün Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın semptomatik belirtiler göstermesi neticesinde yapılan testlerinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Tedavilerine ve ev izolasyonlarına hemen başlanan ve genel sağlık durumları iyi olan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Geçtiğimiz günlerde semptomatik belirtiler neticesinde yapılan testleri sonucunda Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan Başkanımız Yüksel Yıldırım ve  Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat’ın ev izolasyonları ve tedavileri devam etmekte, genel sağlık durumları ise iyi seyretmektedir. Yine aynı tarihte testi pozitif çıkan Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemizin Başkanı Jasper Yıldırım ise tamamen iyileşmiş ve herhangi bir belirtisi kalmamıştır. Tüm Başkan ve Yöneticilerimize acil şifalar ve sağlıklı geri dönüşler diliyoruz" ifadelerine yer verildi.

SAMSUN HABER HATTI