SPOR
Giriş Tarihi : 27-04-2024 19:19

Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol: Gol atmayı unuttuk

Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, 1-0 yenildikleri Kasımpaşa maçı sonrasında yaptığı açıklamada, basit bir golle geriye düştüklerini belirterek, "Gol atmayı unuttuk" dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol: Gol atmayı unuttuk

Trendyol Süper Lig'de Kasımpaşa'ya 3. dakjkada yedikleri golle 1-0 mağlup olan Samsunspor, taraftarlarını üzdü. Teknik Direktör Markus Gşisdol, karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada, gol atmayı unuttuklarını söyledi.

Gisdol açıklamasında, "“Rakibimize karşı burada oynamanın zor olduğunu ve buradan puan veya puanlar almanın kolay olmayacağını biliyorduk. Kötü bir başlangıç oldu bizim adımıza ve çok basit bir gol kalemizde gördük. Özellikle maçın başlarında da göstermiş olduğumuz performans iyi ve yeterli değildi. 30 dakikadan sonra çok iyi pozisyonlar yakaladık, oyuna ortak olmaya başladık ve daha iyi oynamaya başladık. Yalnız son dokunuşlar, yeteri kadar iyiydik diyemem. Odaklanmayı ve gol atmayı biraz unuttuk açıkçası. O kadar pozisyona girdikten sonra eğer bunları değerlendiremiyorsanız, o son dokunuşları iyi yapamıyorsanız tabii ki de kaybetmeniz normal. Bugün ummadığımız bir skor oldu, bunun için çok üzgünüz. Hatalarımızdan ders çıkartıp önümüzdeki maçlara bakacağız” dedi.