SPOR
Giriş Tarihi : 25-01-2021 00:02   Güncelleme : 25-01-2021 00:02

Samsunspor Teknik Direktörü Sağlam, Altay galibiyetini taraftara ve başkana armağan etti

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 1-0 yendikleri Altay galibiyetini taraftara ve Başkan Yüksel Yıldırım'a armağan ederek, "Çünkü başkanımızda, taraftarlarımızda bu galibiyet çok istedi. Şampiyonluk yolunda alınan 3 puan için oyuncularımı tebrik ediyorum" dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Sağlam, Altay galibiyetini taraftara ve başkana armağan etti

TFF 1. Lig'de haftanın en önemli karşılaşmasında kendileri gibi şampiyonluk  mücadelesi veren Altay'ı 1-0 yendikleri için mutlu olduklarını belirten Samsunspor  Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Alınan 3 puan bizim için çok değerli. Çok değerli olan 3 puanı büyük Samsunspor taraftarına ve Kulüp Başkanımız Yüksel Yıldırım'a armağan etmek istiyorum. Çünkü başkanımızda, taraftarlarımızda bu galibiyet çok istedi. Şampiyonluk yolunda alınan 3 puan için oyuncularımı tebrik ediyorum. Altay, çok iyi bir takım. Ligin belki önemli favorilerinden bir tanesi. İyi kadroları var, ben Altay'ın şampiyonluk yarışında işi sonuna kadar devam ettireceğine inanıyorum” dedi.

Zirve mücadelesi veren iki takımdan kazananın üst sıralara tırmanması açısından önemli bir maç oynadıklarını ifade eden Sağlam, "Altay şampiyonluktaki direk rakiplerimizden birisi onu biraz altımızda tuttuk. İkinci yarıya güzel başlamak için önemli bir adım attık. Yeni transferlerimiz tam anlamıyla adaptasyon sürecini tamamlayamadılar ama onlarla beraber daha iyi bir görüntü çizdiğimizi düşünüyorum. Bunun yanında camiamızın, taraftarlarımızın moralinin üst seviyele çıkması için önemli bir karşılaşmaydı. Oyuncularımızın öz güvenin üst seviyeye çıkması için çok önemli bir karşılaşmaydı” diye konuştu.

SAMSUN HABER HATTI