SPOR
Giriş Tarihi : 05-05-2021 21:19   Güncelleme : 05-05-2021 21:19

Samsunspor Teknik Direktörü Sağlam: Pazar günü Süper Lig'e çıkmaya hazırız

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yaptığı açıklamada bir üst lige çıkmayı sonuna kadar hak ettiklerini belirterek, "Takım pazar gününe ve bir üst lige çıkmaya hazır. Pazar günkü Süper Lig hayalimizi düşünüyoruz" dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Sağlam: Pazar günü Süper Lig'e çıkmaya hazırız

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Nuri Asan Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada Pazar günü deplasmanda oynayacakları Adanaspor maçını değerlendirdi ve “Çok uzun bir maratonun sonuna geldik artık. Son hafta maçımızı Adanaspor ile oynayacağız. Geçen haftadan iki arkadaşımızın koronavirüs süreci devam ediyor. Testlerinin yapılıp onların da temize çıkmasını bekliyoruz. Bunun dışında Djedje'nin sarı kart cezası var. Herhangi bir sakatlığımız yok. Son 3-4 haftada olduğu gibi bize yakışan mücadelemizi ortaya koyacağız. Adana'da önce kendi işimizi halledip, sonrasında da bizi Süper Lig'e taşıyacak sonuçları bekleyeceğiz” dedi.

SÜPER LİG'E ÇIKMAYA HAZIRIZ
Süper Lig’e çıkmayı sonuna kadar hak ettiklerini belirten Ertuğrul Sağlam, “Sezon başından beri çok çalıştık. Çok mücadele verdik. Önümüze çok engel çıktı. Onları temizlemeyi bazen başardık. Bazen ayağımız takıldı, tökezledik. Ama şunu herkes bilsin ki iyi niyetle işimizi yapmaya çalıştık. Bu işi buraya kadar getirdik. Oyuncularımıza da aynı şeyi söyledim. Bizim yapmamız gereken iş pazar günü son görevimizi de camiamıza yakışır şekilde gerçekleştirmek. En büyük güvencemiz şu ki Allah'ın adaleti şaşmıyor. Hak edene hak ettiğini mutlaka veriyor. Bizde buna inanıyoruz. Bir üst lige çıkmayı sonuna kadar hak ettik. Bize de pazar günü hak ettiğimizi vereceğine inanıyoruz. Sonrasında da şampiyonluğu, bir üst lige çıkmayı taraftarımız ve camiamızla hep beraber kutlayacağız. Takım pazar gününe ve bir üst lige çıkmaya hazır. Pazar günkü Süper Lig hayalimizi düşünüyoruz. Ondan başka da düşündüğümüz hiçbir şey yok" diye konuştu.

SAMSUN HABER HATTI