24 EYLÜL 2018

Samsunspor Yönetim Kurulu istifa etti

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ve Yönetim Kurulu üyeleri, olağanüstü seçimli kongrede aday çıkmamasından dolayı divan kurulunun 6 ay daha göreve devam etmesi yönünde karar vermesine rağmen toplu olarak istifa etti. İstfa kararı Samsunspor Kulübü´nün resmi internet sitesinde yayımlandı.

Samsunspor Yönetim Kurulu istifa etti

Samsunspor Kulübü seçimli olağanüstü  kongresi Perşembe günü Atakum ilçesindeki Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilmiş, ancak başkan adayı çıkmaması üzerine divan kurulu mevcut yönetimin 6 ay daha göreve devam etmesini ve kongrenin de ileri bir tarihte yapılması yönünde karar vermşti.

Bu gelişmelerden sonra bugün Nuri Asan Tesisleri'nde Kulüp Başkanı Erkut Tutu öncülüğünde yapılan toplantıda yönetim istifa kararı aldı. Kulübün resmi internet sitesinden İ.Erkut Tutu, Ömer Çoruh, Rüştü Araboğlu, İbrahim Çevik, Ömür Tekin, Metin Ateş, Serhat Kurt, Fikret Yalçın, Hakan Özcan, Abdurrahman Güngör, Adem Yazıcı, Ahmet B. Günen isimleriyle yapılan Yönetim Kurulu açılamasında, "Yönetim Kurulumuz, 27 Aralık 2014 tarihinde üstlenmiş olduğu görevlerini, büyük bir onur ve özveri ile 28 Aralık 2017 tarihindeki Olağanüstü Genel Kurul’a kadar taşımıştır. Gerek kongre süreci içerisinde ve gerekse 28 Aralık 2017 günü yapılan kongrede ne yazık ki aday çıkmamış, Kongre Divan Kurulu Başkanlığı kongreyi ertelemiş, görevi yeniden kurulumuza vermiştir. Ancak tüm bu kongre sürecinde ve kongre salonunda da ifade ettiğimiz gibi kurulumuz aday değildir. 29 Aralık 2017 günü (bugün) Nuri Asan tesislerinde yaptığımız son toplantı ile Yönetim Kurulumuz daha önce de açıklanan sebepler ile Samsunspor’da üstlenmiş olduğu görevlerinden istifa etmiştir. Değerli spor kamuoyu ile paylaşır, saygılarımızı sunarız" denildi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 2 kadının cesedi bulundu
2 kadının cesedi bulundu
Vahşet: Eşini ve oğlunu öldürüp kaçtı
Vahşet: Eşini ve oğlunu öldürüp kaçtı