SPOR
Giriş Tarihi : 13-04-2022 16:22

Samsunspor yönetiminden futbolculara uyarı

TFF 1.Ligde Play-Off umutlarını yavaş yavaş tüketen Samsunspor’da toplanan yönetim kurulunda, teknik direktör ve ekibinin yoluna devam etmesi kararı alırken, futbolcuların ise uyarıldığı belirtildi.

Samsunspor yönetiminden futbolculara uyarı

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu, Yüksel Yıldırım başkanlığında İstanbul’da toplandı. Toplantıya  Teknik Direktörü Fuat Çapa, Soner Soykan, Veysel Bilen ve Batu Kaplan da katıldı.

Gündemdeki gelişmeler değerlendirildiği toplantıda ise alınan kararlar  5 madde halinde kamuoyuna duyuruldu.

İşte alınan o kararlar:

1. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu olarak, Teknik Direktörümüze ve ekibine olan güvenimiz devam etmekte olup, teknik ekibin görevini sürdürmesi kararlaştırılmıştır.

2. Her zaman vurguladığımız üzere, son düdük çalana kadar, matematiksel olarak play-off iddiamızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu konuda Yönetim Kurulumuz, İdari Ekibimiz ve Teknik Ekibimiz gerekli tedbirleri alarak çalışmalarını yürütecektir.

3. 17 Nisan’da oynanacak Eyüpspor maçı başta olmak üzere, kalan yedi maçımızı kazanmak için, oyuncularımızın görev ve sorumluluklarının bilinciyle hareket etmeleri istenmiş olup, kendilerine gerekli uyarılar yapılmıştır.

4. Başarının ekip çalışması ile mümkün olacağı bilinciyle, hemen herkesin üzerine düşeni fazlasıyla yapacağına olan inancımızı yinelemekteyiz. Aksi durumda çok daha radikal kararların alınması kaçınılmaz olacaktır.

5. Taraftarlarımızın haklı tepkilerini saygıyla karşılıyoruz. Onların üzüntülerini paylaşıyoruz. El ele, başarıya birlikte ulaşmak için, kulüp olarak her türlü fedakarlık yapılmaktadır ve takımımıza olan güven ve desteğin sezon sonuna kadar aynı şekilde sürdürülmesi kararlaştırılmıştır.

Spor kamuoyuna saygıyla duyururuz.

SAMSUN HABER HATTI

AdminAdmin