SPOR
Giriş Tarihi : 23-10-2020 11:39   Güncelleme : 23-10-2020 15:57

Samsunspor'da 1 futbolcunun daha koronavirüs testi pozitif çıktı

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'da bir futbolcunun daha koronavirüs testi pozitif çıktı. Ayrıca daha önce virüse yakalanan bir oyuncunun ikinci kez yapılan testinin de pozitifi çıktığı açıklandı. Bu arada 2 futbolcunun da sakatlandığı duyuruldu.

Samsunspor'da 1 futbolcunun daha koronavirüs testi pozitif çıktı

Samsunspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Bugün yapılan haftalık rutin testlerde bir oyuncumuzun Covid-19 testi pozitif çıkmıştır. Ayrıca 17 Ekim Cumartesi günü yapılan Covid-19 test sonucu pozitif çıkan oyuncumuzun bugün yapılan testi de yine pozitif çıkmıştır. Oyuncularımızın izolasyon ve tedavi süreci devam etmektedir" denildi.

2 FUTBOLCU SAKATLANDI

Bu arada bir üzücü haber de yeni tranxferler Kevin Boli ile Muhsin Yıldırım'dan geldi. 2 futbolcunun sakatlandıpı duyuruldu. Samsunspor Kulübü'nden yaoılan yazılı açıklamada, "Sakatlık sonrası takım antrenmanlarına başlayan oyuncumuz Kevin Boli’nin ağrılarının artması sonucu yapılan MR kontrolünde sol üst ön adalesinde 2. derecede zorlanma tespit edilmiştir. Oyuncumuz Muhsin Yıldırım ise, İstanbulspor müsabakasında sağ alt arka adalesinden sakatlanmıştır. Oyuncularımızın tedavileri devam etmektedir" ifadekerşne yer verildi.

KEÇİÖRENGÜCÜ MAÇI HAKEMİ AÇIKLANDI

Öte yandan  Samsunspor'un Cumartesi günü saat 19.00'da 19 Mayıs Stadı'nda karşılaiacağı  Ankara ekibi Keçiörengücü karşılaimasını İstanbul bölgesi üst klasman hakemlerinden  Çağdaş Altay yönetecek. Altay’ın yardımcılıklarını Ogün Kamacı ve Özcan Sultanoğlu yapacak. Mücadelede dördüncü hakem olarak Aytaç Geçgel görev alacak.

SAMSUN HABER HATTI