SPOR
Giriş Tarihi : 03-10-2020 00:27   Güncelleme : 03-10-2020 00:27

Samsunspor'da 3 futbolcu daha koronavirüse yakalandı

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'da 2'si yerli 3 futbolcunun daha koronavirüs testi pozitif çıktı. 3 oyuncu evlerinde izolasyona tabi tutuldu. Samsunspor'da daha önce de 2 oyuncunun testi pozitif çıkmıştı. 5 oyuncu bu hafta Akhisarspor karşılaşmasında yer alamayacak

Samsunspor'da 3 futbolcu daha koronavirüse yakalandı

Samsunspor'da futbolculara yapılan rutin koronavirüs testinden yine kötü haber geldi. 2'si yabancı 3 futbolcu daha koronavirüse yakalandı. Test sonuçları pozitif çıkan 3 oyuncu evlerinde izolasyona tabi tutuldu. Daha önce de Burak Çalık ve Erkam Reşmen'in testi pozitif çıkmıştı. 5 oyuncu Pazar günü 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak Akhisar maçında yer alamayacak. Daha önce testi pozitif çıkan Caner Arıca'nın ise iyileştiği belirtildi.

Bu arada Samsunspor Kulübü'nden konuyla ilgili yapılan duyuruda, "Geçtiğimiz Pazartesi günü bir ve Salı günü yine bir oyuncumuzda semptomik belirtiler olup yapılan testler neticesinde Covid-19 sonuçları pozitif çıkmıştır. Yine bugün yapılan haftalık rutin testlerde bir oyuncumuzun daha Covid-19 testi pozitif çıkmıştır.
Oyuncularımızın evlerinde izolasyon ve tedavi süreçleri devam etmektedir" denildi.

SAMSUN HABER HATTI