GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-11-2021 13:00   Güncelleme : 15-11-2021 13:00

Samsunspor'dan çocuklara ücretsiz forma

Samsunspor Kulübü, ‘Türkiye’nin Çocukları Samsunsporludur’ projesi kapsamında çocuklara 'Samsunspor ve Atatürk sevgisini' aşılamak için ücretsiz 'Atatürk'lü forma dağıtımına başladı.

Samsunspor'dan çocuklara ücretsiz forma

Samsunspor Kulübü Derneği, 'Türkiye’nin Çocukları Samsunsporludur’ projesi kapsamında tüm şehirlerde  en az bir köy okulunda eğitim gören öğrencilere 'Samsunspor ve Atatürk sevgisini' aşılamak için forma hediye etmeye başladı.

Samsunspor Kulübü Derneği Üyesi Fatih Hasbal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin Çocukları Samsunsporludur projesi adı altında tüm şehrimizdeki en az bir köy okulunda okuyan öğrencilerimize Samsunspor ve Atatürk sevgisini aşılamak için forma hediye ediyoruz. Şuana kadar Giresun’un Alucra ilçesindeki Yeşilyurt Köyü İlkokulu, İstanbul’un Eyüpsultan ilçesindeki Pirinççi İlkokulu, Şırnak’ın Güçlükonak ilçesindeki Çobankazanı Köyü Soğucak İlkokulu, Samsun’un Tekkeköy ilçesindeki Çınaralan İlkokulu ve Atakum ilçesindeki İncesu Mahallesi İlkokulu’ndaki öğrencilere Atatürklü forma dağıtımı yapıldı. 1 yıl boyunca her şehirden en az 1 köy okulundaki çocuklara forma dağıtımı yapılacak. Şuana kadar 150 adet forma dağıtımı yapıldı” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

AdminAdmin