SPOR
Giriş Tarihi : 18-05-2024 23:19

Samsunspor'dan taraftara teşekkür

Trendyol Süper Lig'de kalmayı matematiksel olarak garantileyen Samsunspor'dan taraftara teşekkür mesajı yayımlandı. Sosyal medyadan yapılan açıklamada, yapılan doğru ve yanlışlardan ders çıkararak önümüzdeki sezonda çok daha başarılı olunacağı vurgulandı.

Samsunspor'dan taraftara teşekkür

Samsunspor Kulübü, 1-1 berabere kaldıkları Alanyaspor maçından sonra lige kalmayı matematiksel olarak garantilemenin ardından taraftara sosyal medya üzerinden teşekkür edildi.

"Büyük Samsunspor Taraftarı" başlığı ile yayımlanan mesajda, takımın her anında yanlarında olan, desteğini esirgemeyen değerli taraftarlara teşekkür edilerek, "Saha içinde ve dışında gösterdiğiniz büyük fedakarlık, coşku ve sevgi bizler için tarifsiz bir motivasyon kaynağıdır. Sevinçlerimizi ve üzüntülerimizi hep birlikte paylaştık Bu sezon yaşadığımız her an, sizlerin coşkusuyla daha anlamlı hale geldi. Tribünlerdeki eşsiz enerjinizle takımımıza güç kattınız ve bizi her zaman ileriye taşıdınız. Başarılarımızda payınızın büyük olduğunu biliyoruz Bu büyük ailemizin bir parçası olarak, birlik ve beraberlik içinde daha nice zaferlere yürüyeceğimize inanıyoruz. Sizlerin desteğiyle, yapılan doğru ve yanlışlardan ders çıkararak. önümüzdeki sezonda çok daha başarılı olacak, hedeflerimize adım adım yaklaşacağız. Her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, en içten sevgi ve saygılarımızı sunarız" ifadelerine yer verildi.