GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-06-2019 09:59

Samsun'u yasa boğan kaza öncesi son kare

Kastamonu'da meydana gelen kazada hayatını kaybeden İremnur Yılmaz ile kardeşi Kerem Sait Yılmaz'ın tatilde ve Samsun'a dönüş yolunda çektirdikleri son fotoğraflar geriye hatıra olarak kaldı.

Samsun'u yasa boğan kaza öncesi son kare

Samsun'un Çarşamba ilçesi Çınarlık Ortaokulu Müdürü 42 yaşındaki Hakan Yılmaz, eşi Çarsamba İmam Hatip Lisesi öğretmeni 43 yaşındaki Leyla Yılmaz, çocukları Çarşamba Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi 10/D Sınıfı öğrencisi 16 yaşındaki İremnur Yılmaz, Çınarlık Ortaokulu 8'inci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Sait Yılmaz ve 6 yaşındaki Zeynep Yılmaz ile birlikte tatil için İstanbul'daki yakınlarının yanına gitti. 

Dönüş yolunda ise Kastamonu'nun Araç ilçesine 5 kilometre mesafede Hakan Yılmaz idaresindeki 55 RK 961 plakalı araç bariyerlere çarptı ve meydana gelen korkunç kazada İremnur Yılmaz ile kardeşi Kerem Sait Yılmaz hayatını kaybetti, Zeynep Yılmaz ise ağır yaralandı. Baba ve anne ise kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu. 

Samsun eğitim camiasını yasa boğan kaza sonrasında ise abla kardeş, memleketleri Samsun'un Terme ilçesi Yukarı Taşpınar Mahallesi'nde son yolculuklarına gözyaşları arasında uğurlandı. Baba  Hakan Yılmaz iki çocuğunu toprağa vermesinden sonra mezarları başında uzun süre ağlaması herkesin yüreğini dağladı.

Bu arada kaza öncesi Yılmaz ailesinin tatilde çektirdikleri son fotoğraflarını yakınları paylaştı. Fotoğraflarda İremnur Yılmaz tatilde yakınlarıyla tarihi yapıları gezerken, Kerem Sait Yılmaz ise Samsun'a dönüş yolunda direksiyon başındaki babası, arka koltuktaki annesi ve en küçük kardeşini gösteren özçekim (selfie) yaptı. Bu son kareler ise geriye hatıra olarak kaldı.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA