GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-06-2020 09:59   Güncelleme : 03-06-2020 09:59

Samsun'un en güzel manzarasına sahip tesisi belediye işletecek

Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun'un en güzel manzarasına sahip olan 'Canik Meşe Kültür Tesisleri'nin bundan böyle belediye tarafından işletileceğini açıkladı.

Samsun'un en güzel manzarasına sahip tesisi belediye işletecek

Canik Belediye Başkanı  İbrahim Sandıkçı, yaptığı yazılı açıklamada, 2014 yılından bu yana özel bir firma tarafından işletilen Meşe Kültür Tesisleri'nin Belediye bünyesinde hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

Başkan Sandıkçı, yaptıpı yazılı açıklamada, "Meşe Tesislerimiz 2014 yılı sonuna doğru belli bir süreliğine kıraya verilerek özel bir işletmeci tarafından işletilmekteydi. Yaptığımız çalışmalar neticesinde tekrardan belediyemiz bünyesine katarak,  işletme kararı aldık. İlçe halkımızın yararına, faydasına olacak çalışmaların içinde oymaya devam edeceğiz. Ülkemizde kontrollü normal hayata geçilmesinin ardından, aynı zamanda yaz sezonunun açıldığı bu günlerde, tesisimizdeki tadilat ve yenileme çalışmalarımızın ardından ilimizin, hatta bölgemizin en güzel manzarasına sahip, en güzel yerde konumlanmış, mavi ile yeşilin bütünleştiği tesisimiz inşallah çok yakın zamanda Samsun’umuzun, ve ilimiz dışından gelen misafirlerimizin de hizmetinde olacak. Kır düğün alanlarıyla, kapalı düğün salonlarıyla, kafeteryasıyla, çocuk oyun alanlarıyla, piknik alanlarıyla, yürüyüş yollarıyla meşe parkla bütünleşen tesis, insanlarımızın uğrak merkezi olmaya devam edecek. Komple bir yaşam alanı olan tesisimiz, Sosyal Belediyecilik anlayışımız gereği daha kaliteli ve daha uygun fiyatlarla insanlarımızın hizmetinde olacak” dedi.

SAMSUN HABER HATTI