GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-12-2019 12:08

'Sevdamız Samsun Platformu'ndan öğrencilere kırtasiye yardımı

Samsun'da sosyal sorumluluk projeleri ile adını duyuran 'Sevdamız Samsun Platformu' Türk güreşinin efsane isimlerinden Yaşar Doğu'nun annesinin evinin bulunduğu Kavak ilçesi Emirli Mahallesi'ndeki ortaokulunda eğitim gören öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

'Sevdamız Samsun Platformu'ndan öğrencilere kırtasiye yardımı

'Sevdamız Samsun Platformu' üyeleri, Samsun'un Kavak ilçesi Emirli Mahallesi'ndeki 'Emirli Ortaokulu öğrencilerine, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında  çanta ve kırtasiye yardımında bulundu.

Türk güreşinin efsane isimlerinden Yaşar Doğu'nun annesinin evinin bulunduğu mahalledeki okulda gerçekleştirilen kırtasiye yardımı sonrasında konuşan Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, “Samsun'umuzun her köyü ayrı güzel ve hepsi birbirinden değerli. Son olarak Samsun’umuzun ülkemizin gururu olan efsane güreşçi Yaşar Doğu’nun annesinin evinin bulunduğu mahallede   öğrencilerimizi sevindirdik. Pırıl pırıl bakan bu çocuklarımız ülkemizin ve Samsunmuzun geleceği. Aralarından eğitimci, siyasetçisi, doktor gibi birçok kulvarda yer alacak insanlar çıkacağından şüphemiz yok” dedi. 

Emirli Ortakulu’ndaki programda Genel Başkan Nuri Seven’le birlikte Sevdamız Samsun Platformu Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zahit Değirmenci de yer aldı. Tek amaçlarının Samsun’nun çıkarlarını savunmak ve bu ildeki çocuklar için güzel bir gelecek hazırlamak olduğunu söyleyen Değirmenci, “Platformumuzu kurduğumuz ilk günden bu yana kişisel menfaatleri bir kenara bırakıp, sadece Samsun'umuzun çıkarlarını savunduk. Çocuklarımızı düşündük, bu şehirde yaşayan herkesi düşündük ve düşünmeye de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA