GENEL
Giriş Tarihi : 31-07-2020 08:17   Güncelleme : 31-07-2020 08:17

Sivas'ta katliam! 4 kişilik aile tabancayla katledildi

Sivas'ta eşiyle boşanma aşamasında olan G.G.nin arkadaşlıklarına son vermesine kızan Dursun D. tabancayla bastığı evde kadının ailesini tabancayla katletti. Olayda G.G'nin annesi Döndü Kandur, babası Turgut Kandur ile kardeşi Serkan Kandur ile eşi Beyza Kandur hayatını kaybetti. Kaçan saldırgan yakalandı.

Sivas'ta katliam! 4 kişilik aile tabancayla katledildi

Sivas'taki 4 kişilk ailenin katliam olayı Yüceyurt Mahallesi Şehit İsmail Şirin Caddesi'ndeki 11 katlı apartmanın birinci katında meydana geldi. İddialara göre  43 yaşındaki Dursun D. eşiyle boşanma aşamasında olan 40 yaşındaki G.G.'nin arkadaşlarına son vermesi üzerine ailesini öldürmekle tehdit  etti. Bunun üzerine G.G. Polis Merkezi'ne giderek Dursun D. hakkında şikayette bulundu. 

Şikayet edilmesine kızan Dursun D. ise dün akşam Kandur ailesinin yaşadığı eve baskın yaptı ve tabancasını art arda ateşledi.  Kan gölüne dönen dairede, o sırada evde bulunmayan G.G.'nin annesi 61 yaşındaki Döndü Kandur, babası 65 yaşındaki Turgut Kandur ile kardeşi 24 yaşındaki Serkan Kandur ve eşi Beyza Kandur hayatını kaybetti. Kaçan saldırgan ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.