GENEL
Giriş Tarihi : 22-01-2021 18:01   Güncelleme : 22-01-2021 18:01

Su Yolu Set Gümüş

Su yolu set ürünleri gerek tarz bakımından gerekse bütçeye uygunluğu açısından çok tercih ediliyor. Setler genelde 3 parçadan oluşmaktadır.

Su Yolu Set Gümüş

Yaz ayları yaklaşmaya başladığında düğün mevsimi gelmiş olur. Düğünlerde damatlar gelinlere takı seti takmak isterler. Önceleri altın olarak takılan bu modeller artık günümüzde gümüş olarak alınmaktadır. Su yolu set ürünleri gerek tarz bakımından gerekse bütçeye uygunluğu açısından çok tercih ediliyor. Setler genelde 3 parçadan oluşmaktadır. En mutlu anınızı her zaman hatırlayabilmeniz için alacağınız su yolu set ürünleri küpe, kolye, bileklik olarak birbirini tamamlamaktadır. 

Su Yolu Set Pırlanta

Kadınların boyunlarında çok tarz bir görüntü sağlayan su yolu set kolyesinde kullanılan taşlar parlak pırlanta şeklindedir. Yüzüklerde ise tamtur yüzük modellerini su yolu setlerin içerisine koyabiliriz. Küpelerde uzun sallanan küpeler seçilebileceği gibi kulağa yapışan modellerde tercih edilebilir. Sadece evlenirken verilecek bir hediye olarak düşünmemek gerekir. Erkekler tarafından eşlerine doğum hediyesi olarak da sıklıkla verilmektedir. 

Su yolu set olma özelliği ile bir kerede tam bir mücevher serisi alabilme imkanını sunar. Stil sahibi ve altın ürünlerini sevmeyen kadınlara verilebilecek en ihtişamlı, parlak ve değerli taşlardan üretilen model seçeneklerini beğenip pırlanta kadar değerli sevdiğiniz kadınlara verebileceğiniz çeşitleri almak için https://www.ventinosilver.com/su-yolu-set sitesini tercih edebilirsiniz.