GENEL
Giriş Tarihi : 13-07-2020 17:10   Güncelleme : 13-07-2020 17:10

Tanklı Yazıcı

Tanklı yazıcı sistemleri baskı almak isteyen bütün bireylerin, şirketlerin, bankaların, ofislerin, okulların vb. tercih ettikleri ürünlerdir.

Tanklı Yazıcı

Yazıcılar ofislerin en temel ürünlerindendir ve sadece ofislerde değil, evlerde, işyerlerinde ve diğer çıktı alınacak her yerde kullanılabilir. Bu alanda pek çok marka hizmet vermekte, onlarca model bulunmaktadır. Hala Ar-Ge faaliyetleri devam ediyor ve kullanıcılar için daha az maliyetle daha fazla baskı yapan ürünler geliştirilmeye çalışılıyor. Çünkü bu tür ofis ürünlerinde çoğu zaman sarf malzemeleri makinelerden pahalıya gelebiliyor.

Tanklı yazıcı püskürtmeli ürünlerdeki kartuş maliyetinin yüksek olmasından dolayı geliştirilmiş bir türdür. Bu ürünlerde depo görevi gören şişeler mürekkeple doldurulur ve bu sayede sarf malzemeleri maliyeti düşürülmüş olur.

Tanklı Yazıcıların Avantajları

Tanklı yazıcı sistemleri baskı almak isteyen bütün bireylerin, şirketlerin, bankaların, ofislerin, okulların vb. tercih ettikleri ürünlerdir. Kartuş yerine mürekkep kullanan bu ürünlerin kapasiteleri çok daha yüksektir. Yeniden doldurulabilir hazneye sahiptirler. Depolar, ürünlere entegre şekilde yer alır. Kullanıcılar mürekkep bittikçe hazneyi orijinal mürekkeple yeniden doldurabilirler. Markaya göre değişse de genel olarak dolumu yapabilmek oldukça kolaydır.

İlk kez 2010 yılında Endonezya’da satışa sunulan bu ürünler kısa sürede büyük ilgi görmüş ve sadece Epson markasının satışı 2019 sonunda 40 milyona ulaşmıştır. Kullanıcılar diğer sistemlerde yüzlerce sayfa baskı alabiliyorken bu sisteme sahip ürünlerde on binlerce sayfa baskı alabiliyorlar. Toner.com adlı sayfa bu alanda en iyi ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

Tanklı Yazıcı Almanın En Kolay Yolu

Toner’in tanklı yazıcı türlerini https://www.toner.com.tr/tankli-yazici linki üzerinden inceleyebilirsiniz. Sayfada dünyanın en çok tercih edilen markalarının birbirinden farklı modelleri yer alıyor. Özelliklerini inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi bütün kredi kartları ya da bankamatik kartlarıyla yapabilirsiniz. Hızlı kargo avantajı sunan firma, kısa sürede bulunduğunuz yere ürünlerinizi ulaştırıyor. Siz de güvenle kullanmaya başlıyorsunuz.