21 EYLÜL 2018

Tekkeköy Belediye meclisi yılın ilk toplantısını yaptı

Tekkeköy Belediye Meclisi, 2018 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. 16 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste 8 madde komisyona havale edilirken 8 madde de karara bağlandı.

Tekkeköy Belediye meclisi yılın ilk toplantısını yaptı

Tekkeköy Belediye Meclis toplantısında 2017 yılı çalışmalarını değerlendiren Başkan Hasan Togar, “İlçemizdeki tüm çalışmaların, tüm projelerin, tüm hizmetlerin hayat bulmasında ilçe halkımız ve personelimiz kadar belediye meclisimizde görev yapan tüm meclis üyelerimizin emekleri var” dedi.

Geride kalan yılın ilçe adına hizmetlerle, çalışmalarla, projelerle dolu bir yıl olduğunu da dile getiren Belediye Başkanı Hasan Togar, "İlçemizin en ücra köşesine dahi hizmetlerimizi ulaştırdık. Yarınları düşünerek ortaya koyduğumuz her projeyi en güzel şekilde adaletli hizmet yelpazemiz ile tamamlayarak halkımızla buluşturduk. Bu çalışmalarımızda ilçe halkımız, personelimiz kadar meclisimizde görev yapan meclis üyelerimizin de emekleri var. Başarılarla dolu yaklaşık 45 aylık bir hizmet süremizi geride bıraktık. 2018 yılı Tekkeköy Belediyesi için hizmetlerin en üst seviyeye çıkacağı bir yıl olacak. Hedeflerimizi büyüttük ve bu hedeflere ulaşmak için meclis üyelerimiz ve personelimiz ile birlikte bir aile olarak çalışarak hizmetlerimiz ile ilçemizi donatmaya devam edeceğiz” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çılgın HES' deneme üretimine geçti, dere kurudu
'Çılgın HES' deneme üretimine geçti, dere kurudu
Düğün sabahı eşini öldüren damada şok rapor
Düğün sabahı eşini öldüren damada şok rapor