18 MART 2019
Advert
Advert

Tekkeköy Belediye Yönetimi tam kadro halk gününde

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile Belediye Başkan Yardımcıları her hafta pazartesi günü düzenlenen 'Halk Günleri'nde vatandaşların talepleri dinleyerek ortak akıl çerçevesinde çözüm yolları üretiyor.

Tekkeköy Belediye Yönetimi tam kadro halk gününde

Göreve geldiği ilk günden itibaren uygulamaya koyduğu 'Halk Günleri'yle vatandaşların  belediye ile arasındaki bağları güçlendiren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Tekkeköy halkının beklediği, özlediği belediyecilik anlayışını ilçemizle kısa sürede buluşturmayı başardık” dedi. İlçe halkının tüm taleplerine kulak verdiklerini söyleyen Başkan Togar, “İlçemizde yaşayan yediden yetmişe herkesi, her kesimi dinleyerek düşüncelerine önem veriyoruz. Elli bir bin nüfus aynı ilçe içinde birlikte yaşamımızı sürdürüyoruz. Herkesin talepleri, istekleri, şikayetleri ve hayalleri farklı. Bizde bu farklılıklardan yola çıkarak ortak noktada buluşup güzel hizmetler ve projeler ortaya konuyoruz” diye konuştu.

Tekkeköy Eski Tekkeköy Değil
Tekkeköy’ün eski Tekkeköy olmadığının altını çizen Togar, “İlçemiz artık herkesin yaşamak istediği bir yerleşim yeri haline geldi. Önceki dönemlerdeki noksanları ve halkın isteklerini iyi analiz ederek eski Tekkeköy’den eser bırakmadık. Parkları ve bahçeleri, sosyal alanları, tesisleri, spor kompleksleri ve daha birçok hayata geçen proje ile ilçemizi herkesin zihnindeki hayal ettiği konuma getirdik. Burada en büyük pay bizlere her zaman destek veren ve fikirlerini bizlerle paylaşan halkımızdır” ifadelerini kullandı. 

Halk Günleri Yolumuzu Belirlemede Yardımcı Oluyor
Her hafta pazartesi günü düzenlenen Halk günlerinin olumlu sonuçlar doğurduğuna da dikkat çeken Togar, “Halk günleri bir anlamda bizim yol haritamızın belirlenmesine de yardımcı oluyor. Karşılıklı istişareler ve ortak akıl çerçevesinde çok güzel olumlu sonuçlara ulaşıyoruz. Bizlerin gönül kapıları da belediyemizin ve odalarımızın kapıları her zaman vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır. Bir birimizden güç ve kuvvet alarak ilçemize daha nice hizmetler yapmaya devam edeceğiz şeklinde konuştu.   

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı
Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı
Erdoğan Tok: İlkadım’da yeni dönem iş ve istihdam dönemi olacak
Erdoğan Tok: İlkadım’da yeni dönem iş ve istihdam dönemi olacak