21 EYLÜL 2018

Tekkeköy Belediyesi 2018´e hızlı başladı

Samsun´un Tekkeköy Belediyesi geçen yıl olduğu gibi bu yılda 2018 yılına hızlı bir giriş yaptı. Belediye, yol çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.

Tekkeköy Belediyesi 2018´e hızlı başladı

Tekkeköy Belediyesi, 2018 yılının ilk gününde çalışmalarını, hizmetlerini ve projelerini hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 2018 yılının da diğer yıllarda olduğu gibi ilçenin her alanını hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğini söyledi.

Yeni yılın ilk gününde her zaman olduğu gibi yine ekiplerin görev başında olduğunu ifade eden Başkan Togar, "45 aylık görev süremiz boyunca her daim yeni çalışmalar, projeler, hizmetler ortaya koyduk. Bugün ilçemizdeki gözle görülür değişim, gelişim ve büyüme bunun en güzel somut göstergesidir. 2018 yılının bu ilk gününde ekiplerimiz halkımızın önündeki engelleri kaldırmak ve hayat standartlarını yükseltmek için çalışmalarını sürdürüyor. İstinat duvarı, alt yapısı tamamlanan Kutlukent Mevkiindeki yolumuzu zemin sıkılaştırma çalışmaları ile betona hazır hale getiriyorlar. Bu bulvar yolumuz hem yüzlerce ailenin kullanacağı bir yol hem de yeni yaptığımız bölgenin ilk ve tek iki katlı spor kompleksimize giden önemli bir ulaşım ağı. Vatandaşlarımızın talebi ve bizlerin tespitleri sonrasında bu ve bu gibi çalışmalarımız aralıksız devam edecek. 2018 yılı ilçemizde hizmetlerin ve projelerin bir bir ardı sıra gerçekleşeceği bir yıl olacak” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çılgın HES' deneme üretimine geçti, dere kurudu
'Çılgın HES' deneme üretimine geçti, dere kurudu
Düğün sabahı eşini öldüren damada şok rapor
Düğün sabahı eşini öldüren damada şok rapor