26 NİSAN 2019

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, cep telefon numarasını paylaştı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, "Vatandaşlarımızın her türlü şikayet ve önerilerine açığım" diyerek kendi özel cep telefonu numarasını kamuoyu ile paylaştı. Başkanların ulaşılabilir olması gerektiğini belirten Kul, "Bizler vatandaşlar için varız. O yüzden vatandaşımıza bir telefon uzaklığı kadar yakın olmalıyız" dedi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, cep telefon numarasını paylaştı

Samsun'un Terme ilçesi Belediye Başkanı Şenol Kul, kendisine sosyal medya aracılığı ie ulaşıp 'bank' isteğinde bulunan gençleri makamında ağırladı.

Ziyarette gençlerin isteğinin hemen yerine getirileceğini belirten Başkan Kul, “Belediye olarak sizlere daha gelişmiş ve daha modern bir şehir bırakmak için çalışıyoruz. Çünkü sizler, en önemli değerimizsiniz.  Biz gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirirsek, onları bilgiyle, manevi değerlerimizle ne kadar iyi donatırsak geleceğimiz o kadar sağlam olur" dedi.

CEP TELEFONU NUMARASINI PAYLAŞTI
Başkan Şenol Kul, vatandşın  her türlü şikayet ve önerilerine açık olduğunu, bu nedenle günün her saatinde kendisine ulaşılabileceğini de belirterek, kendi özel cep telefon numarasını kamuoyu ile paylaştı. "Bizler vatandaşlar için varız. O yüzden vatandaşımıza bir telefon uzaklığı kadar yakın olmalıyız" diyerek (0532) 308 5172 numaralı telefonunun 24 saat açık olduğunu söyledi. Başkan Kul, "Benim 10 yıldır kullandığım tek telefon numaram var, başkan olduktan sonra da değiştirme gereği bile duymadım. Telefonlarımın haricinde Terme’de günde en az 200 vatandaş ile görüşüyorum. Bana ulaşamayan vatandaşımız yok. Toplantı ya da özel bir görüşmede bulunuyorsam gelen çağrıları tek tek arıyorum.  Biz eleştiriye son derece açığız. Çünkü eleştiriler bizim doğru yolu bulmamızı ve ayaklarımızın yere sağlam basmasını sağlar” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Engin KARA     2018-08-28 Papuç pahalı tabii.Seçime az bir zaman kaldı,düne kadar size ulaşmak rusya lideri Putin’e ulaşmaktan daha zordu hatta imkansızdı secildiğiniz de tebrik etmek için 5 defa makamınıza gelip sizinle görüşemeden geri dönen bir vatandaş olarak söylüyorum bu saatten sonra tlf numaranı versen ne olur vermesen ne olur .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yamaç paraşütü yapan ABD'li turist, kayalıklara düşerek öldü
Yamaç paraşütü yapan ABD'li turist, kayalıklara düşerek öldü
14 gündür aranan Liseli Emel'in denizde cesedi bulundu
14 gündür aranan Liseli Emel'in denizde cesedi bulundu