23 EYLÜL 2018

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: Halkımız için gece-gündüz çalışıyoruz

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mesai saatleri dışında da belediyenin çalışma yaptığı cadde ve sokaklarda incelemelerde bulunmaya devam ediyor. Başkan Kul, halka hizmet için gece-gündüz çalıştıklarını, çalışmaya da devam edeceklerini söyledi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: Halkımız için gece-gündüz çalışıyoruz

Samsun'un Terme ilçesi Belediye Başkanı Şenol Kul, kentin güzelleştirilmesi ve modern hale getirilmesi için yürütülen çalışmaların gece-gündüz devam ettiğini belirtti. Lise caddesindeki yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kul, her gün Terme’yi bir adım daha ileri götürmek için gayret gösterdiklerini dile getirdi.

Lise Caddesi'nin Terme’ye yakışır hale getirileceğini ifade eden Başkan Kul, "Burada farklı şekilde dekoratif aydınlatmalar kullanılacak ve esnaflarımızın akşam saatlerinde de hizmet verebilmesini sağlayacağız. Bizim temel önceliğimiz insan, yayalar için rahat kaldırımlar oluşturmak zorundayız. Bu alanda hanımlarımızın çocuklarımızın ilçede rahatça, özgürce, gezip dolaşabilecekleri yollarda düzenlemeler yapacağız. Çalışmalarımız tamamlandığında vatandaşlarımız trafik yoğunluğu olmadan, kargaşa olmadan, herhangi olumsuz bir şartla karşılaşmadan sokağı kullanabilecekler" dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
3 'sakin şehir' daha geliyor
3 'sakin şehir' daha geliyor