22 MAYIS 2019 Çarşamba 01:38
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-10-2018 15:16   Güncelleme : 04-10-2018 15:43

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'dan gece-gündüz hizmet

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, gece saatlerinde ilçe genelinde Terme Belediyesi tarafından yürütülen yol yapım ve asfalt çalışmalarını denetledi, esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Terme’ye hizmet etmenin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Kul, "Bu şehre hizmet etmek bizler için onurdur. Gece-gündüz zaman kavramlarıdır. Kadim şehrimiz ve hemşehrilerimiz için gece de bir gündüz de bir" dedi.

 Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'dan gece-gündüz hizmet


Samsun'un Terme ilçesi Belediye Başkanı Şenol Kul'u gece denetim yaparken gören vatandaşlar, "Gece bu saatte bir belediye başkanını denetim yaparken ilk defa görüyoruz. Her zaman halkın arasında olan Şenol Başkanımızdan çok memnunuz. Bizi düşünerek yaptığınız çalışmalar, kentimizi güzelleştirdi, sorunlara çözüm getirdi. Emeklerinize ve sizlere çok teşekkür ederiz" dedi.

BU ŞEHRE HİZMET ONURDUR
Saha çalışmalarının teknik ekiple doğru ve kontrollü yapıldığını anlatan Belediye Başkanı Şenol Kul, “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke, beton yol ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Bu şehre hizmet etmek bizler için onurdur” diye konuştu.

HANİFE NİNEYE KONUK OLDU
Yol ve kaldırım çalışmaları yapılan Fenk mahallesi Ertan Sokak’ta kendisi ile karşılaşınca evine davet eden 93 yaşındaki Hanife Ekinci’nin talebini geri çevirmeyen Başkan Kul, “Cadde ve sokak ziyaretlerimizde esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, hoş bir sohbeti paylaşıyoruz. Cadde cadde, sokak sokak hemşehrilerimizle gönül gönüleyiz. Burada da görüyoruz ki yapmış olduğumuz işlerde ne mutlu bize ki vatandaşlarımızın gönlüne girebilmişiz" ifadelerini kullandı.

TERME YOLLARINA SON TEKNOLOJİ DOKUNUŞ
Bu arada Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 4,5 yılda 60’a yakın yeni araç alarak rekor kırdıklarını açıkladı. Son olarak  bozuk olan ve açılan yolları nitelikli hale getirmek için son teknoloji ürünü sathi kaplama aracı satın aldıklarını ifade eden Başkan Kul,  “Etkin verimli ve ekonomik bir sistemi hayata geçirdik. Amacımız kısa sürede az maliyetle daha kaliteli çok alana asfalt dökebilmekte. Artık 80 mahalleye hizmet götürüyoruz. Çalışma alanlarımız oldukça geniş. Yeni sistem araçlarımızla hizmet kalitemizi arttırmaya devam edeceğiz” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA