17 AĞUSTOS 2018

Terme Belediye Meclisi´nden Afrin şehitlerine dua

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul başkanlığında toplanan mecliste Afrin´de sürdürülen Zeytin Dalı Harekatında görev alan ve şehit olan askerler için dua edildi.

Terme Belediye Meclisi´nden Afrin şehitlerine dua

Terme Belediyesi’nin şubat ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Şenol Kul başkanlığında gerçekleşti. 4 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, Zeytin Dalı operasyonunda verilen şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, dualar edildi.

DUALARIMIZ MEHMETÇİKLERİMİZLE
Başkan Kul, açılış konuşmasında Afrin harekatına değinerek, “Vatanımızın muhafazası ve milletimizin istikbali için canını feda eden tüm askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimize kast eden şer odaklarına fırsat vermeyen askerlerimize güç, kuvvet versin. Şehit olan tüm askerlerimize Allah’tan rahmet acılı ailelerine sabır ve baş sağlığı diliyor, acılarını en derinden paylaşıyorum. Terörün bir an önce sona erip barışın sağlanması en büyük temennimizdir. Dualarımız Mehmetçiğimizle beraberdir” dedi.

Başkan Kul’un açılış konuşmasının ardından Belediye meclis üyesi Şenan Akbulut tarafından okunan Kuran-ı Kerim ve yapılan duaların ardından meclis gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul-Samsun karayolunda bayram trafiği yoğunluğu
İstanbul-Samsun karayolunda bayram trafiği yoğunluğu
Selde tahliye edilen binaya geri döndüler
Selde tahliye edilen binaya geri döndüler