26 NİSAN 2019

Terme gece ışıl ışıl aydınlandı

Şehrin görünümüne yeni bir model kazandırmayı hedefleyen Terme Belediyesi, yapılan ışıklandırma çalışmalarıyla ilçeye farklı bir görünüm kattı. Başkan Şenol Kul, “Terme’yi modern şehirlerdeki estetikle buluşturuyoruz” dedi.

Terme gece ışıl ışıl aydınlandı

İlçenin silüetini değiştiren dev yatırımların tamamlanarak hizmete girdiği Samsun Terme'de geceleri tam bir görsel şölen yaşanıyor. Teknolojinin son imkânlarını kullanarak vatandaşa kaliteli hizmet götürmeye devam eden Terme Belediyesi, dekoratif ışıklandırma çalışmalarıyla kentte dikkat çekici bir görüntü sergilemeye başladı ve görenlerin hayranlığını kazandı.

GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Aydınlatma çalışmalarının şehir estetiği açısından son derece önemli olduğunu açıklayan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “Modern şehircilik anlayışında şehir estetiği son derece önemlidir. Tamamlayarak hizmete sunduğumuz yatırımlar hem gündüz hem gece göz kamaştırıyor” dedi.

320 DİREK YENİLENDİ
Dayanıklılığı, geniş kullanım alanı, tasarruflu yapısı nedeniyle daha çok LED aydınlatma uygulamalarını tercih ettiklerini dile getiren Başkan Kul, “Yaklaşık 500 bin liralık yatırım ile karayolu köprüsünden başlamak üzere şehir meydanına kadar olan bölgede, şehir merkezinde 10 parkımızda ve değişik sokaklarımızda LED aydınlatma çalışmaları gerçekleştirdik. Çalışmalar kapsamında 320 direk yenilendi. Aydınlatma çalışmalarımıza alt ve üst yapısı biten cadde ve sokaklarımızda devam edeceğiz. Terme ışıl ışıl bir şehir olacak" diye konuştu. 

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yamaç paraşütü yapan ABD'li turist, kayalıklara düşerek öldü
Yamaç paraşütü yapan ABD'li turist, kayalıklara düşerek öldü
14 gündür aranan Liseli Emel'in denizde cesedi bulundu
14 gündür aranan Liseli Emel'in denizde cesedi bulundu