24 MART 2019
Advert
Advert

Terme halkı, Başkan Şenol Kul'u bağrına bastı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Terme halkı, büyük sevgi gösterdiği Başkan Kul'a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Terme halkı, Başkan Şenol Kul'u bağrına bastı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahallelerde sürdürdüğü yoğun temaslarına Fenk, Gölyazı, Yenimahalle, Bağsaray ve Yunusemre mahallelerini ziyaret ederek devam etti. Bölgede Terme Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Kul, mahalle halkına projelerle ilgili bilgiler de verdi. 

“NOTLAR ALDI, SORUNLARI YERİNDE DİNLEDİ”
Mahalle halkının daveti üzerine gitti yerlerde onlarla oturup çay içen ve bol bol sohbet eden Başkan Kul, sorun ve talebi olanları dinleyip notlar alıyor.

BAŞKAN HER ZAMAN ARAMIZDA
Başkan Kul’u her zaman sıcak bir ortamda karşılayan ve bu tür ziyaretleri dolayısı ile memnuniyet duyduklarını ifade eden Terme halkı her zaman vatandaşla iç içe olan belediye başkanına sahip oldukları için çok mutlu olduklarını ifade ettiler. En ufak sıkıntılarında bile kendisine ulaşmakta problem yaşamadıklarını, aksine Başkan Kul’un her zaman için kendilerinin arasında olduğunu belirten vatandaşlar, başkana güven duyduklarını belirttiler.

BAŞKAN KUL İLÇE İÇİN BÜYÜK ŞANS
Başkan Kul’un Terme için büyük bir şans olduğunu, günün 24 saatini ilçeyi modern kent haline dönüştürmek için büyük çaba harcadığını da dile getiren vatandaşlar, "Belediye Başkanımız Şenol Kul, ilçemiz için büyük bir şans" ifadelerini kullandılar.

HER ŞEY TERMEMİZ İÇİN
Terme halkının kendisine gösterdiği güven ve sevgiden çok mutlu olduğunu dile getiren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, " ‘Birlikte Yönetelim’ prensibiyle çıktığımız bu yolda bu sözümüzün gereğini yapmaktan hiç kaçınmadık, hemşehrilerimizle birlikte birçok hizmeti ilçemiz adına şekillendirdik. Her şey onların daha huzurlu ve mutlu yaşam süreceği bir şehir için, her şey Terme için. Her zaman hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenip sorunlarına çare bulmak için çabalayacağız” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Demir: Canik Doğu Park yeni bir yaşam merkezi olacak
Mustafa Demir: Canik Doğu Park yeni bir yaşam merkezi olacak
Erdoğan Tok, Demirtaş'a otopark gelirlerindeki 1 milyon TL’lik kaçağı ve kaybı sordu
Erdoğan Tok, Demirtaş'a otopark gelirlerindeki 1 milyon TL’lik kaçağı ve kaybı sordu