14 AĞUSTOS 2018

Terme´de yol çalışmaları tam gaz

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçede yol çalışmaların tam gaz ilerlediğini ve şehri modern ve kaliteli yollarla buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Terme´de yol çalışmaları tam gaz

Terme Belediyesi, modern ve daha yaşanılabilir bir Terme için kentin dört bir yanında alt yapı ve üst yapı faaliyetlerini sürdürüyor. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, kaldırım ve yol çalışmalarının devam ettiği Fenk Mahallesi lise sokakta incelemelerde bulundu. Çalışmaları yakından takip eden Başkan Kul, devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek son durum hakkında bilgiler aldı.

ŞEHRİN HER BÖLGESİNE HİZMET KUŞATMASI
Proje ve çalışmaları yerinde inceleyerek halkla da iletişim kurduklarını, taleplere kulak verdiklerini ileten Başkan Kul, “Yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. En son şehir merkezinde Anafartalar caddemizi yenilemiştik. Şimdi aynı paraleldeki caddemiz olan lise sokakta çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şehrimizin merkezi dahil olmak üzere her tarafta çalışmalarımız var. Ekiplerimiz yaşanabilir bir Terme için çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

TERME, TERME HALKINA YAKIŞIR BİR FORMA GİRİYOR
En kısa sürede çalışmaların tamamlanarak şehri modern ve kaliteli yollarla kavuşturmaya devam edeceklerini aktaran Başkan Kul konuşmasına şöyle devam etti:” Her türlü alt yapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda vakit kaybetmeden üst yapı yol ve kaldırım çalışmalarımızı tamamlaya devam ediyoruz. Bu süreçte çalışmalar sebebiyle oluşan aksaklıklardan dolayı halkımızın gösterdiği anlayışa teşekkür ediyorum. Terme halkından aldığımız destekle ilçemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Terme halkımıza yakışır bir forma giriyor. Çalışmalar sonuçlandığında caddeleri sokaklarıyla Termeyi yeniden inşa etmiş olacağız.”

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü yönetmen hayatını kaybetti
Ünlü yönetmen hayatını kaybetti
Türk koca kaçınca Rus kayınvalide kızını öldürdü
Türk koca kaçınca Rus kayınvalide kızını öldürdü