18 NİSAN 2019

Terme´ye 650 bin liralık sathi kaplama aracı

Samsun´un Terme Belediyesi, sorumluluk alanlarında bulunan mahallelerde daha hızlı, etkili yol bakım ve onarımı hizmeti sunmak için 1 adet kombine sathi asfalt kaplama aracı satın aldı. Yaklaşık 650 bin lira değerindeki araç, zamandan ve yakıttan tasarruf sağlayacak.

Terme´ye 650 bin liralık sathi kaplama aracı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, belediye meclis üyeleri Özkan Ceylan, Salih Kul ve AK Parti Terme eski ilçe yönetim kurulu üyesi Yaşar Kumcu ile birlikte Ankara’daki fabrikasında hizmete sunulacak aracı inceleyerek yetkililerden aracın özellikleri hakkında bilgiler aldı.

GÜNDE 5 KM SATHİ KAPLAMA
Yeni asfalt kombine aracının, belediyenin araç filosunu güçlendirdiğini belirten Başkan Kul, “Bu araç yeni teknoloji ve yeni üretilen bir araçtır. Yaptığımız araştırmalar bizi bu araca yönlendirdi. Az maliyetle daha çok asfalt yaparak köylerden mahalleye dönüşen merkezlerimizin yollarını yapacağız. Ayrıca şehir merkezinde doğalgaz ve alt yapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarımızın düzenlenmesinde kullanacağız. Vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için bütçemizin imkanları çerçevesinde teknolojik araçları bünyemize katmaya devam edeceğiz” dedi.

TEMMUZ SONU HİZMETE ALINACAK
Yeni aracın satın alma işlemlerinin temmuz sonu ile tamamlanarak ağustos ayı başında hizmete gireceğini de sözlerine ekleyen Kul, “Söz verdiğimiz gibi modern yollarıyla örnek alınacak bir Terme inşa etmek için çalışıyoruz. Termemizde yol sorun olmaktan çıkacak“ şeklinde konuştu.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da hastasının yaşam mücadelesinden etkilendi, beste yapıp, klip çekti
Samsun'da hastasının yaşam mücadelesinden etkilendi, beste yapıp, klip çekti
Trafikteki gece denetiminde fıkra gibi diyaloglar
Trafikteki gece denetiminde fıkra gibi diyaloglar
maltepe escort bayan