GENEL
Giriş Tarihi : 20-01-2021 10:18   Güncelleme : 20-01-2021 10:18

Tüp patlaması sonucu Uzman Çavuş ve oğlu hayatını kaybetti

Şanlıurfa'da evde meydana gelen tüp patlaması sonucu Uzman Çavuş Kaan Can Serpinli ile 4 aylık oğlu hayatını kaybetti, eşi ve kızı da yaralandı.

Tüp patlaması sonucu Uzman Çavuş ve oğlu hayatını kaybetti

Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi Barış Mahallesi'nde 6 katlı binanın üst katındaki dairede tüp patladı, ardından da yangın çıktı. Feci olayda Suruç İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görevli Çorum nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Kaan Can Serpinli ile 4 aylık oğlu Asil Göktuğ Serpinli hayatını kaybetti. Eşi ve kızı ise yaralanarak Suruç Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Şanlıurfa Valiliği'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “20.01.2021 tarihinde saat 00.50 sıralarında İlimiz Suruç İlçesi Barış Mahallesinde, altı katlı bir binanın en üst katındaki ikamette meydana gelen tüp patlaması sonucu; Suruç İlçe Jandarma Komutanlığında görevli J.Uzm.Çvş. Kaan Can SERPİNLİ ve dört aylık oğlu hayatını kaybetmiş, Jandarma personelimizin eşi ve kızı ise yaralı olarak kaldırıldıkları Suruç Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Yaşanan kazada hayatını kaybeden Jandarma personelimiz ve evladına Allah’tan (cc) rahmet, yaralı anne ve çocuğumuza da acil şifalar dileriz" ifadelerine yer verildi.