GENEL
Giriş Tarihi : 02-12-2020 15:07   Güncelleme : 02-12-2020 15:07

Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone aracılığı ile bedava internet kazanabilmenin yolları bulunur. Bu yollar içerisinde size uygunluk sağlayacak olan yöntemi tercih ederek günlük, haftalık veya aylık periyotlarla kazanabileceğiniz bedava interneti sahibi oluyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet 2020

Her bir bedava internetin belirli bir süresi bulunur. Bu süre bilgilendirici mesaj ile birlikte sizlere iletilmektedir. Vodafone yanımda uygulaması içerisinde bulunan “bananevar” isimli alan sayesinde haftalık birbirinden farklı hediye kazanabiliyorsunuz. Bu hediyeler içerisinde bedava internette yer alabiliyor. Kazanmış olduğunuz bedava internetler bazen 1 günlük olabilirken bazen hafta boyu kullanabilmeniz mümkün oluyor. Kazanılan bedava internetlerin miktarları da sizlere mesaj yolu ile iletiliyor. Vodafone sunmuş olduğu cazip fırsatlar ile kazanırken kazandırmayı hedefliyor. Bu anlamda sağlamış olduğu kampanyalardan biri arkadaşını davet etmen karşılığında kazanacağın bedava internetlerdir. Vodafone yanımda uygulaması içerisindeki arkadaşını “davet et” alanını kullanarak istek göndermen sonucunda 9 GB yakın bedava internet kazanabiliyorsunuz. Öncelikle uygulama içerisinde özellikle belirtilmiş olan linke tıklayarak bunu arkadaşınla paylaşman gerekiyor. Arkadaşına gönderdiğin link üzerinden vodafone bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bunun için linkini gönderdiğin kişinin bu linke tıklayarak telefonuna Vodafone yanımda uygulamasına indirilmesi gerekmektedir. 

Vodafone 10 TL’lik Harcamaya 1 GB Bedava İnternet Veriyor

Vodafone aracılığı ile bedava internet kazanabilmenin yolları bulunur. Bu yollar içerisinde size uygunluk sağlayacak olan yöntemi tercih ederek günlük, haftalık veya aylık periyotlarla kazanabileceğiniz bedava interneti sahibi oluyorsunuz. Vodafone kendi sistemi ile kurmuş olduğu mobil ödeme alanını kullanarak yapacak olduğunuz 10 TL'lik harcama karşısında 1 GB bedava internet kazandırıyor. Bunun için faturalı veya faturasız olmanız önemli değildir. Bedava internet hakkı her iki abone türü için geçerliliğini korumaktadır. Sunulan her bir bedava internet kazanma şekli beraberinde işlem basamaklarını getirir. Bu işlem basamakları yerine getirilirse ancak bedava internet kazanabilme hakkı elde etmiş oluyorsunuz. Sitemiz üzerinden detaylı olarak verilen güncel Vodafone kampanyalarına ulaşabilir, Vodafone operatörü üzerinden bedava internet kazanabilmenin yollarını öğrenebilirsiniz.