GENEL
Giriş Tarihi : 01-03-2021 13:53   Güncelleme : 01-03-2021 13:53

Vücut Losyonu Nedir?

Vücut Losyonu Nedir?

Hassas ciltler için üretilmiş vücut losyonu Noodle & Boo Lovely cildi nemlendirici ve cildi besleyici özelliği yonca balı ve badem yağıyla besleyici süt proteinten elde edilmiştir. Vücut losyonunda cildinizi besleyici A C ve E vitamini bulunmaktadır. Doğal içeriğe sahip beyaz çay ve organik nergis ile cildi yatıştırıcı olan ürün doğal antioksidan'a sahiptir. 

Rahatlatıcı Cilt Losyonu

Zencefil aromalı ve beyaz misk özü sayesinde besleyici olan Cudalie The Des Vignes vücut losyonu 200 ml olarak bulunur. Cildi gün boyunca nemlendirici etkiye sahip olan ürün beyaz misk kokusu ve zencefil ile antioksidan etkisi sayesinde cildinizi rahatlatır.

Selüloitlere Karşı Sıkılaştırıcı Losyon

Bayanlarda daha çok görülen selüloit şikâyetleri için etkileyici bir losyon  Lierac Body Slim Yeniden Şekillendiren, Sıkılaştırıcı ve Güzelleştirici Etkili Vücut Losyonu 200ml şeklinde satılır. Toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özelliği ile selüloit şikayetlerinin azalmasında yardımcıdır. Cildin güzelleşmesini ve çukur görünümlü bölgeleri şekillendirmede kullanılan bir losyondur. Ürünü bir parça alarak ildinize ufak vuruşlarla yedirin. Elleri ters ovalayarak cilde tatbik edin. 28 gün boyunca düzenli şekilde kullanarak üründen güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

 Bebeğiniz Ve Çocuğunuz İçin Vücut Losyonu

Hydra Bebe Vücut Losyonu bebeğiniz ve çocuğunuz için uygun bir vücut losyonudur. 300ml  olarak piyasa da bulunmaktadır. Bebeğiniz ve çocuğunuz için ideal bir nemlendiricidir. Jojoba yağı ve avokado içeren vücut losyonu ürün E vitamini içerdiği için cilde uzun süre nemlilik katar. Günde 2 kere bebek ve çocuklarda tüm cilde uygulanarak kullanılır.

Selülit İçin Sıkılaştırıcı Losyon

Doctor Babor 3D Cellulite Selüloit Görünümünü Düzeltici etkide bir losyondur. Ürünün amacı cilt altında biriken yağın azalmasını ve selüloittin azalmasını sağlamaktır. İçeriğindeki özütler bağ dokusunun sıkılaşmasını sağlar. 39 kafein içeren ürün bileşen komplekse sahiptir. Cildin ısınmasını sağlayan mikro sirkülasyonu teşvik ederek uygulama sona erince soğuma gerçekleşir ve selüloittin oluşumunu önler. Ürünün 4 hafta boyunca kullanılması önem taşır. Sabahları cilde yedirilen ürün her cilt tipine uygun olarak üretilmiştir. Cildinizi sıkılaştıran ve görünümünü iyileştiren sıkılaştırıcı vücut losyonu ürünü https://www.welldermo.com/vucut-losyonu Sitesinden sipariş ederek temin edebilirsiniz.