SPOR
Giriş Tarihi : 27-11-2022 17:49

Samsunspor Teknik Direktörü Eroğlu: 2 puan kaybettik

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu 1-1 berabere kaldıkları Keçiörengücü maçı sonrasında yaptığı açıklamada, “Farklı kazanabileceğimiz bir maçı 2 puan kaybederek tamamladığımız için çok üzgünüm" dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Eroğlu: 2 puan kaybettik

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Ankara Keçiörengücü maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı. Keçiörengücü ile berabere kaldıkları için üzgün olduğunu belirten  Eroğlu, “Farklı kazanabileceğimiz bir maçı 2 puan kaybederek tamamladığımız için çok üzgünüm. Özellikle ilk 45'te maçı koparacak çok net 4 pozisyon kaçırdık. Laura, Alim ve Tanque çok net pozisyonları kullanabilmiş olsalardı çok farklı bir skorla kazanabilirdik. Kaçan pozisyonlara ikinci yarıdaki Tanque, Ahmet ve Harris'in pozisyonlarını da ekleyebiliriz” dedi.

Samsunspor’un Süper Lig hedefine ulaşacağına olan inancının tam olduğunu ifade eden Hüseyin Eroğlu, “2 puan kaybettiğimiz için üzgünüz ama Samsunspor olarak Süper Lig hedefimize ulaşacağımıza dair inancım her gün artıyor. Buraya gelerek bize destek veren, ekran başından dualarıyla destek olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Denizlispor maçında tüm taraftarlarımızı tribünlere davet ediyorum. Süper Lige hep beraber çıkacağız” diye konuştu.